Natureza, Paz No Sitio
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Verwarmd zwembad | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Natureza, Paz No Sitio Piedade villa is suitable for up to 4 guests and features private parking.
Bathroom facilities at this Piedade holiday home also include a separate toilet and a shower. A hairdryer and bath sheets are included to enhance your comfort.
A fully-equipped kitchen has a refrigerator and an oven to make your stay more comfortable.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Verwarmd zwembad
- Buitenzwembad
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Patio
- Terras
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Natureza, Paz No Sitio villa?
Gasten van Natureza, Paz No Sitio villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Is er een keuken in Natureza, Paz No Sitio villa?
Een keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Natureza, Paz No Sitio villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Natureza, Paz No Sitio villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Natureza, Paz No Sitio villa.